Promocja! Mega Zestaw Gracza

Jesteś zapalonym graczem i marzysz o swoim zestawie? Więc mamy dla Ciebie promocję na


 Mega Zestaw Gracza!


X-Box 360 4GB
+
MonitorTV 23" Samsung T23A350 SmartTV
+
gra FABLE III
 

w  cenie 1499,00 zł* 


*Oferta ograniczona czasowo i ilościowo


Gazetka - Kwiecień 2012

Nowa, świąteczna gazetka i nowe, świąteczne promocje oraz nowe produkty.  Zachęcamy do przeglądu gazetki.

Link do gazetki 


Gazetka - Luty 2012

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalnie przygotowaną na miesiąc luty. W gazetce można znaleźć nowości i promocje renomowanych producentów, m.in.: Acer, Genius, Lenovo, Samsung, Kingston, Packard Bell, HP, Symantec, Logitech, Fujitsu, LG, Creative, Iiyama, Philips, Epson, Mio, Triline, Modecom, Cooler Master, Canon, Agfa, Pentagram, Yarvik, Nokia, HTC, TB Print, AOC. 

Link do gazetki


W sobotę nieczynne

W najbliższą sobotę 12.11.2011r. salon sprzedaży i serwis są nieczynne. 


13 sierpnia nieczynne

Szanowni Klienci. W sobotę 13 sierpnia 2011r. z przyczyn technicznych salon nieczynny.
Za utrudnienia przepraszamy. 


Praca Salonu w weekend majowy

W dniu 2.05.2011r. Pracujemy w godz. 900-1800 


Praca salonu GIGALAND

W okresie świątecznym w dniach 23-25.04.2011r. salon sprzedaży będzie nieczynny. 
 


Gameday 2011

Kolejny raz firma Gigaland jest złotym sponsorem Gameday 2011. Konferencja odbyła się w dniach 15-16 kwietnia 2011 w Auli Międzywydziałowej Wydziału Nauk o Ziemi w Sosnowcu.

Game Day 2011 jest konferencją, która chce zbliżyć ku sobie biznes (profesjonalne studia deweloperskie) oraz naukę (Uniwersytet Śląski).
Jest to niepowtarzalna okazja do porozmawiania z profesjonalnymi i amatorskimi twórcami gier.
Wydarzenie skierowane jest do: osób pracujących przy produkcji gier wideo, freelancer'ów, studentów, amatorskich twórców gier, pasjonatów gier, osób związanych z branżą gier, pracowników firm programistycznych i graficznych, mediów branżowych, każdego zainteresowanego w każdym przedziale wiekowym.
Game Day oraz organizatorzy wydarzenia silnie wspierają i uczestniczą w tworzeniu kompleksowego kierunku projektowania gier, który tworzony jest przez konsorcjum uczelni z terenu województwa śląskiego: Uniwersytetu Śląskiego, Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Sztuk Pięknych. Oprócz pasjonatów i amatorskich twórców, taki kierunek może powstać tylko przy silnym wsparciu i pomocy firm z branży produkcji gier wideo.

Aktualnie jest to największe wydarzenie w Polsce dotyczące produkcji gier, które skupia wokół siebie: biznes, naukę, media oraz odbiorców. 

Strona internetowa konferencji


HP - Promocja tuszy i tonerów

"Kup 3 zapłać za 2"
Każdy klient końcowy, który złoży zamówienie na 3 dowolne materiały eksploatacyjne HP (mogą to być te same 3 produkty jak również mix 3 różnych produktów!) w sklepie www.alsen.pl z odbiorem osobistym w GIGALAND Sosnowiec – trzeci produkt z pakietu o najniższej wartości otrzymuje za 1zł!

Promocja ważna do 12.04.2011r. (wtorek)
Szczegóły pod adresem: http://www.alsen.pl/HP_3za2.html lub w dziale handlowym GIGALAND s.c. 

 


Notebooki oferta specjalna

Zachęcamy do zapoznania się z kwietniową ofertą specjalną notebooków:
Acer - model z procesorem Core i5 w rewelacyjnej cenie.
Fujitsu  - kilka modeli Lifebook AH530 w znacznie obniżonych cenach , również z napędem Blue-Ray.
HP Compaq Presario - promocja cenowa modeli cq56.
Lenovo - specjalny model IdeaPad Z565.
Samsung - promowane modele m.in. RV511, R540. 


Noworoczna wyprzedaż

Zachęcamy do zapoznania sie z noworoczną ofertą wyprzedażową. Szczegóły w gazetce Alsen


Praca salonu GIGALAND w grudniu 2012

W okresie świąteczno-noworocznym salon sprzedaży czynny będzie w następujących godzinach:
24.12.2010r. - 10.00-14.00.
27-30-12.2010r. - 9.00-18.00
31.12.2010r. - 10.00-14.00
3.01.2011r. - nieczynne. 


W środę pracujemy krócej

W dniu 10.11.2010r. (środa) pracujemy w godzinach 9.00-17.00. 


Oferta Alsen

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą z najnowszej gazetki sieci Alsen. 


Utrudnienia komunikacyjne we wtorek 03.08.2010r.

W związku z rozgrywanym kolarskim wyścigiem Tour de Pologne wystąpią utrudnenia komunikacyjne m.in. na ulicy Sienkiewicza, gdzie mieści się Salon Sprzedaży GIGALAND. Komunikat Urzedu Miasta w Sosnowcu: "3 sierpnia w godzinach 15.30 - 16.30 nastąpi całkowite wstrzymanie ruchu kołowego i komunikacji publicznej (autobusy i tramwaje) na następujących ulicach oraz na połączeniach z nimi: 3 Maja, Narutowicza, Wawel, Blachnickiego, Braci Mieroszewskich, 11 Listopada, Andersa, 1 Maja, Sienkiewicza, Parkowej, Orlej oraz Grota-Roweckiego i dalej w kierunku Czeladzi. Zapraszamy do wzięcia udziału w 67. Tour de Pologne." 


ESET Smart Security Produktem Roku 2010 magazynu CHIP

ESET Smart Security 4 został uznany przez czytelników miesięcznika CHIP oraz serwisu CHIP.pl najlepszym rozwiązaniem wśród aplikacji nominowanych w kategorii “oprogramowanie antywirusowe”. ESET Smart Security 4 pokonał w głosowaniu aplikacje takich firm jak F-Secure, Kaspersky, Symantec czy Panda. Statuetkę “Produkt Roku CHIP 2010″ oraz gratulacje przekazał Grzegorzowi Sikorskiemu, członkowi zarządu firmy DAGMA (dystrybutor produktów ESET w Polsce), Michał Adamczyk – redaktor naczelny magazynu CHIP. ESET Smart Security już wcześniej został uznany Produktem Roku w kategorii “systemy bezpieczeństwa” przez czytelników magazynu NetWorld. Dodatkowo program ESET NOD32 Antivirus został wybrany przez redakcję miesięcznika PC World jako Produkt Roku w kategorii “programy antywirusowe”. 


Weź netbooka HP z mobilnym internetem na wakacje

W czerwcu Orange do oferty mobilnego internetu wprowadził netbooka HP mini 210 z wbudowanym modemem. W ofercie promocyjnej dostepny jest już od 1 zł. Mały, elegancki z 6-cio komorową baterią, dzięki której użytkownik znacznie dłużej może cieszyć się z jego zalet wszędzie tam, gdzie tylko ma na to ochotę. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze oraz wbudowanemu modemowi HSDPA, netbook HP Mini 210 3G jest w pełni mobilny i gotowy, by zapewnić użytkownikowi wygodną pracę i rozrywkę w podróży - w tym łatwe przeglądanie stron www, korzystanie z poczty e-mail, prezentacji multimedialnych oraz komunikatorów i portali społecznościowych. Netbook w ofercie Business Everywhere dla firm Cennik usług Orange Free Regulamin oferty BE Mini/Standard dla firm Regulamin oferty BE Standard Pro na próbę dla firm 


W sobotę 03.04.2010 pracujemy

03.04.2010 sobota - pracujemy w godzinach 10.00-14.00. Serwis w tym dniu nieczynny. 


Oferta świąteczna Alsen

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą z najnowszej gazetki sieci Alsen. 


Gigaland s.c. sponsorem Gameday 2010

Z satysfakcją informujemy, że nasza firma jest sponsorem konferencji Gameday 2010. Konferencja odbędzie się 23 marca 2010 w Auli Międzywydziałowej Wydziału Nauk o Ziemi w Sosnowcu. Głównym założeniem konferencji jest przedstawienie procesu powstawania gier oraz pokazanie najnowszych narzędzi programistycznych do ich tworzenia. Omówione zostaną również technologie programistyczne ułatwiające tworzenie gier - takie jak XNA. Wydarzenie skierowane jest dla wszystkich tych, którzy chcą zacząć tworzyć swoje gry bez względu na wiek i poziomu znajomości zagadnień programistycznych. Najlepsi prelegenci z takich firm jak Microsoft, CD Projekt, Nicolas Games, The Farm 51 gwarantują rzetelne oraz ciekawe prezentacje. AGENDA 
Copyright © 2019, Gigaland s.c.