Komputery i kasy fiskalne oraz serwis laptopów Sosnowiec

Komputery i Laptopy
Oferujemy sprzęt komputerowy i oprogramowanie renomowanych producentów. W ofercie Gigaland znajdziecie komputery i laptopy do różnych zastosowań od konfiguracji typowo biurowych do zaawansowanych konfiguracji dla graczy. Oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo techniczne w doborze i konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Oferujemy możliwość stworzenia własnej konfiguracji komputera stacjonarnego wraz z montażem i instalacją systemu operacyjnego, sterowników i innego oprogramowania.

Systemy Operacyjne, Oprogramowanie
W naszym Salonie znajdziecie najnowsze wydania popularnego oprogramowania. Oferujemy szeroki wybór oprogramowania, systemów operacyjnych Windows i pakietów biurowych Office, wersjach edukacyjnych dla uczniów czy studentów jak i również w wersjach komercyjnych. Oferujemy oprogramowanie popularnych producentów: Microsoft, Corel, Adobe, Avast, Eset.

Drukarki / Materiały Eksploatacyjne                     
Salon Gigaland oferuje szeroki wybór drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych  i laserowych. W naszej ofercie znajdziecie sprzęt czołowych producentów HP, Brother, Canon, Epson czy Lexmark, wraz z niezbędnymi materiałami eksploatacyjnymi. Oferujemy również usługę regeneracji, napełnienia tonerów.

Kasy Fiskalne / Drukarki Fiskalne / Terminale Płatnicze

We współpracy z firmą Elzab rozszerzyliśmy ofertę o urządzenia fiskalne wychodząc naprzeciw potrzebom klientów zobowiązanych do montażu kas fiskalnych w swoich firmach. Kasa fiskalna jest niezbędnym narzędziem w procesie rejestrowania sprzedaży, w naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór kas fiskalnych, od kas systemowych, poprzez kasy średnie i małe aż po kasy mobilne.

Drukarki fiskalne to urządzenia, wspomagające system sprzedaży ich zadaniem jest gromadzenie informacji o obrocie handlowym i rejestrowanie ich w pamięci fiskalnej.  Drukarkę fiskalną należy stosować jedynie w połączeniu z komputerem  i oprogramowaniem,  informacje o każdej operacji sprzedaży przesyłane są w odpowiedni sposób do drukarki fiskalnej, która wystawia stosowny paragon fiskalny. 

Dopełnieniem naszej oferty urządzeń fiskalnych stanowią terminale płatnicze – są to urządzenia fiskalne mogące współpracować z kasami i drukarkami fiskalnymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń fiskalnych.

Serwis
Salon Gigaland oferuje usługi serwisowe dla klientów indywidualnych oraz firm realizowane przez doświadczonych specjalistów. Katalog usług serwisowych obejmuje zarówno usługi związane diagnostyką i wymianą sprzętu komputerowego jak i z instalacją konfiguracją systemu operacyjnego i oprogramowania. Na życzenie klienta umożliwiamy realizację usług w domu klienta lub w firmie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów biznesowych salon Gigaland oferuje do wyboru trzy pakiety serwisowe. Każdy pakiet zwiera inny zestaw usług, godzin pracy, możliwość wydania sprzętu zastępczego, dzięki czemu Klient może wybrać pakiet odpowiedni dla swojej firmy.Copyright © 2024, Gigaland s.c.
Sienkiewicza 11a
41-200 Sosnowiec
NIP 6442676476